Видатні випускники

Литвин Григорій Федорович:

Закінчив школу в 1961 році.  Після закінчення Дніпропетровської  середньої школи МВС працював  дільничними інспектором міліції  у селі Знаменівка Новомосковського району Діпропетровської області.

Без відриву від виробництва закінчив Харківський юридичний інститут, працював на різних посадах у органах МВС.

Начальник карного розшуку  МВС  міста  Дніпропетровськ. Начальник Приозерського районного відділу МВС   Джезказганської області  Казахської РСР. Начальник карного розшуку  УМВС  Дніпропетровської області. Начальник управління МВС  на Придніпровькій залізниці. Генерал – майор міліції у відставці. Живе у місті Дніпропетровськ.

Криворучко  Степан Степанович

Закінчив школу в 1961 році. Навчався в Московській академії генерального штабу збройних сил СРСР. Політпрацівник Збройних сил СРСР, полковник Збройних сил  у відставці.

Службу проходив у різних гарнізонах  СРСР: Костромська область, Комі АРСР,  Казахстан, РФ.

Зараз полковник у відставці С. С. Криворучко співробітник митної служби РФ. Живе і працює у місті Шар̓я Костромської області РФ.

Тараненко Олександр Онисимович

Закінчив школу в  1964 році. Золотий призер районної і  обласної олімпіад з української мови 1964 року. Закінчив Київський державний університет імені Т. Г. Шевченка. Доктор філологічних наук, професор філології Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка.

З 1998 року в системі  академії наук України. Працював директором мовознавства АН України. Зараз завідуючий лабораторії  дослідження української мови АН України. Живе і працює у місті Київ.

Круговий Василь Олексійович:

Закінчив  школу  в 1964 році. Призер обласної і районної олімпіад з хімії  1964 року. Закінчив Дніпропетровський хіміко – технологічний інститут. Спеціаліст з силікатної промисловості.  Працював  на різних  за обраною професією.

Директор Павлоградського силікатного заводу, генеральний директор об̓єднання Вінницяцегла. У 1992 році створив асоціацію: « Вінниця міськбуд».

Доктор технічних наук.  Живе і працює у місті Вінниця.

Щербина ( Конюшенко ) Тетяна Петрівна:

Закінчила школу  в 1977 році. Потім факультет зоотехнії Новомосковського радгоспу – технікуму.   З дитинства любила  складати вірші.

З 1992 року  постійно  займається поетичною творчістю.  Автор кількох збірок віршів.  У 2005  році була ініціатором створення  об̓’єднання  письменників  і поетів Петропавлівського району: « Джерело».

З 2006 року директор будинку культури села  Дмитрівка.  Створила фольклорний ансамбль, який  став лауреатом кількох районних і обласних конкурсів. А в 2009 рроці приймав участь у Всеукраїнському конкурсі фольклорних колективів. Живе і працює у селі Дмитрівка Петропавлівського району Дніпропетровської  області.

Данюков Віктор Васильович:

Школу закінчив  1980 року.  Потім було ПТУ, школа ДТСААФ.  До  призову на службу в армію  працював водієм  у  колгоспі  імені Чкалова.

У травні 1983  року розпочав строкову військову службу  у  складі контингенту радянських військ  на території республіки  Афганістан.

Водій БТР, старший сержант Збройних сил СРСР Данюков Віктор Васильович,  загинув  на території республіки Афганістан 25 травня 1984 року.

У 1985 році посмертно нагороджений орденом Червоної Зірки.

Мірошниченко Олександр Дмитрович:

Школу закінчив  у  1984  році. Строкову військову службу проходив у  ВМФ.  Потім навчання у Дніпропетровській середній школі міліції, юридичному факультеті ДНУ імені Олеся Гончара.

З 1992 року на службі в органах міліції: оперуповноважений карного розшуку Павлоградського міськвідділу МВС.  Начальник  карного розшуку Царичанського районного відділу МВС Дніпропетровської області.

Зараз полковник  міліції Мірошниченко О. Д. працює заступником  начальника Бабушкінського РВ УМВС  міста Дніпропетровська.