Історія школи

Перша школа в селі Олефірівка з'явилася у 1926 році. Вона мала статус початкової. Завідуючим був Мошкалов Олександр Федорович.Єдиного приміщення школи не було. Учні навчалися в сільських хатах, які знаходилися по вулиці Комсомольській.

Закінчилася Велика Вітчизняна війна. У 1949 році, згідно рішення правління колгоспу ім.Чкалова, збудоване нове приміщення.Ця школа була семирічною, дуже тісною і не зовсім придатною для навчання.Вчилися у дві зміни.Першими учителями були Майдебура Анастасія Олександрівна, Покусай Ольга Єфремівна, Нестеренко Галина Андріївна, Гарнатко Хіна Йосипівна, Синіцина Галина Іллівна, Івахненко Любов Савеліївна, Коваленко Ніла Дмитрівна.

У 1958 році почалося будівництво сучасної школи. Ініціатором виступив Шуть Микола Афанасійович,на той час голова колгоспу. І вже 1 вересня1960 року школа радо приймала учнів з трьох сіл – Олефірівки, Бажанів, Самарського.

Директорами свого часу працювали: Перескок Олександр Єгорович (1960-1963), під  його керівництвом було створено кабінети фізики, хімії, історії; Покусай Зоя Іванівна (1971-1976), завдяки якій шкільні кабінети були оснащені новим обладнанням, Сбітнєв Олександр  Вікторович (1976-1977)  - поблизу школи висаджено березову алею, Щербина Михайло Панкратович (1977-1979) добудовано приміщення школи: їдальня, сучасний зал і 2 двокімнатні квартири для вчителів; Самосік Ріта Онуфріївна (1979-1986) створено спортивну залу, завезено нові станки до майстерні, Магдій Ярослав Іванович (1986-1989); Набока Катерина Миколаївна (1989-2008)  -зроблено капітальний ремонт приміщення, вибито глибоку водну свердловину, замінено опалювальну систему, створено комп'ютерний клас. З 2008 року директором школи працює Нестеренко Світлана Іванівна.

За час свого існування в стінах Олефірівської школи середню освіту здобули 843 учні. Зараз у школі працює 12 вчителів, 10 з яких мають вищу освіту;  навчається 64 учні.

p class=