Нет результатов.
21  вересня 2018 р.

У виставці творчих робіт " Дари осені "  прийняли участь майже всі учні школи. Ім допомагали батьки та вчителі. Копозиції сповнені фантазії, гумору, оригінальності.

19 травня у школі було проведено День вишиванки. Всі працівники  та учні прийшли до школи у вишиванках.  До свята активно долучилися педагогічний колектив та учні школи, які сьогодні прийшли у національному одязі. Вони підтримують патріотичний дух, любов і повагу до національних традицій.

Теплого травневого дня наша школа цвіла весняними барвами, усмішками, а очі випромінювали віру в щасливе майбутнє рідної землі.

1 жовтня 2013р.
Святкування Дня людей похилого віку

До цього свята учні школи під керівництвом Нестеренко С.І, Степури Н.А та Шунькіної Т.П представили святкову концертну програму. В ній були представлені різні вокальні та хореографічні номери, а також вірші та гуморески: пісня "Бабушка рядышком с дедушкой" , танець "Посмішка"у виконанні учнів початкових класів. Дідусі і бабусі радісно підспівували пісні своєї молодості: "Черемшина", "Синий платочек", "Перелаз", "Ромашки спрятались" та інші. Учні старших класів вручили колективу людей похилого віку коровай та осінні квіти.

22 жовтня 2013р.

Всесвітній день музики

В цей день у школі відбулася конкурсна програма "Пісенний вернісаж", в якій прийняли участь 5 конкурсантів: Сова А., Литвин Р., Котікова А., Сапаску Р., Сапеску М. Конкурс проходив у 3-ох турах: пісня акапелла, українська пісня та пісня на вибір. Журі, що складалося із окремих учнів школи справедливо виставляли оцінки і в ході конкурсу переможницею виявилась учениця 8 класу Сапеску Роксолана. Усі  учасники отримали подарунки.